Redken Diamond Oil

  • Skuteczność - 8/10
    8/10
  • Szybkość - 8/10
    8/10
  • Składniki - 7/10
    7/10
  • Jakość - 7/10
    7/10
  • Cena - 4/10
    4/10
6.8/10

olejek do włosówWŁOSY PRZED I PO. Olejek do włosów Redken Diamond Oil przeznaczony jest do odbudowy i odżywienia zniszczonych i osłabionych włosów. Zapewnia nawilżenie, wygładzenie i połysk. Poza tym, produkt ułatwia rozczesywanie, zabezpiecza przed działaniem gorącego powietrza i dyscyplinuje niesforne pasemka. Pomaga w modelowaniu fryzury, chroni końce włosów przed rozdwajaniem i przesuszeniem. Dzięki niemu włosy nie powinny puszyć się i elektryzować.

Ich wygląd i stan są o wiele lepsze niż przed rozpoczęciem kuracji.

Olejek do włosów Redken Diamond Oil zawiera naturalne składniki, które posiadają właściwości odżywcze i nabłyszczające. Należą do nich: olejek z brzoskwini, olejek z lnianki i olejek z pietruszki. Pierwszy z nich regeneruje uszkodzone pasemka i zapewnia połysk matowym włosom. Drugi olejek domyka łuski włosowe, a wypełniając luki w strukturze włosów, powstałe wskutek uszkodzeń mechanicznych lub chemicznych, zapewnia wygładzenie i zmiękczenie. Trzeci ze składników redukuje uczucie suchości i chropowatości włosów.

STOSOWANIE. Olejek do włosów Redken Diamond Oil można stosować tak często, jak wymagają tego włosy. Generalnie do pielęgnacji wystarczą dwie lub trzy pompki produktu, który następnie rozgrzewa się w dłoniach. Olejek aplikuje się na kilka sposobów. Po pierwsze, kosmetyk nanosi się na suche włosy, jeszcze przed myciem. Po upływie kilku minut głowę myje się szamponem, spłukując jednocześnie nałożony wcześniej olejek. Po drugie, aplikację przeprowadzać można przed wysuszeniem lub rozczesaniem włosów. Po trzecie, olejek dodany do maseczki przyspieszy regenerację pasemek i szybciej odżywi skórę głowy. Po czwarte, nawilżenie i wygładzenie uzyska się wtedy, kiedy kosmetyk zostanie naniesiony na mokre włosy lub suchą skórę głowy.

PODSUMOWANIE. Olejek do włosów Redken Diamond Oil zamknięty jest w 100 ml buteleczce. Opakowanie jest bardzo poręczne, ponieważ posiada pipetę. Za pomocą takiego aplikatora dozowanie i nakładanie produktu staje się łatwiejsze. Olejek ma przyjemny zapach; jest bezbarwny. Pomimo typowo oleistej konsystencji dobrze nakłada się na włosy i szybko się wchłania.