Goldwell Elixir

 • Skuteczność - 7/10
  7/10
 • Szybkość - 5/10
  5/10
 • Składniki - 5/10
  5/10
 • Jakość - 6/10
  6/10
 • Cena - 7/10
  7/10
6.0/10

olejek do włosówWŁOSY PRZED I PO. Najważniejszym zadaniem Pielęgnacyjnego Olejku do Włosów Goldwell Elixir jest regeneracja uszkodzonych pasemek. Dzięki niemu włosy już nigdy nie będą suche, osłabione, zniszczone i pozbawione blasku. Co więcej, kosmetyk posiada działanie nawilżające, wygładzające i wzmacniające. Chroni pasemka podczas stylizacji z wykorzystaniem gorącego powietrza, częstego farbowania lub poddawania włosów różnym zabiegom fryzjerskim. Dodatkowo produkt zabezpiecza końcówki przed rozdwajaniem i przesuszeniem. Wzmacnia cebulki włosowe i łagodzi ewentualne podrażnienia, które mogą pojawić się na skórze głowy.

Goldwell Elixir Pilęgnacyjny Olejek do Włosów zawiera dwa składniki, dzięki którym włosy stają się zdrowsze i piękniejsze. A są to olejek arganowy i olej tamanu. Pierwszy z nich jest bogaty w minerały, kwasy tłuszczowe i witaminy. To te substancje zapewniają dogłębne odżywienie, wzmocnienie i pielęgnację.

Drugi ze składników, olej tamanu, posiada właściwości regeneracyjne; może być używany jako produkt wspomagający kurację przeciw chorobom skóry głowy.

STOSOWANIE. Goldwell Elixir Pilęgnacyjny Olejek do Włosów można stosować na dwa sposoby. Nakładając na włosy wilgotne, ułatwiamy rozczesywanie i przyspieszamy suszenie. Kosmetyk nałożony na włosy suche nadaje połysk, zabezpiecza końcówki i zapobiega elektryzowaniu się pasemek. Co więcej, olejek może być używany jako produkt wykańczający fryzurę lub ułatwiający modelowanie. Jedna butelka wystarcza na około trzy miesiące codziennego stosowania.

PODSUMOWANIE. Największą zaletą Pielęgnacyjnego Olejku do Włosów Goldwell Elixir jest to, że można go stosować do każdego rodzaju włosów. Aplikacje są proste ze względu na dozownik – pompkę dołączoną do 100 ml butelki. Kosmetyk ma przyjemny zapach; jest bezbarwny. Produkt dedykowany jest dla kobiet.