Olejek arganowy Nanoil

 • Skuteczność - 9/10
  9/10
 • Szybkość - 5/10
  5/10
 • Składniki - 9/10
  9/10
 • Jakość - 7/10
  7/10
 • Cena - 5/10
  5/10
7.0/10
argan oil nanoil

WŁOSY PRZED I PO. Nierafinowany i tłoczony na zimno olejek arganowy Nanoil sprawdza się w pielęgnacji włosów o różnej porowatości, choć najlepiej zadziała na te osłabione, zniszczone, wymagające regeneracji. Jak każdy naturalny olej dba o prawidłowy poziom nawilżenia, wygładza i nadaje blask włosom. To jednak nie wszystko, bo wzmacnia nadmiernie wypadające włosy, hamując ich utratę. Może przyspieszać ich wzrost, dzięki czemu włosy po oleju arganowy Nanoil będą grube, gęste i mocne. To również jeden z najlepszych olejków ochronnych – chroni przed wysoką temperaturą i słońcem, dzięki czemu sprawdza się jako olej do stylizacji włosów.

Największą zaletą olejku arganowego Nanoil jest jego jakość. W składzie znajdziemy wyłącznie 100% naturalny, wytłaczany tradycyjną metodą i nierafinowany olej z orzechów arganowych. Brak parabenów, silikonów, alkoholi, aromatów, barwników itp. sprawia, że olej arganowy Nanoil jest produktem nie tylko skutecznym, ale też bezpiecznym nawet dla osób o wrażliwej i podatnej na podrażnienia skórze głowy.

STOSOWANIE. Naturalne olejki, takie jak olej arganowy Nanoil, można stosować na wiele sposobów. Używane bezpośrednio na skórę lub włosy mogą zastąpić tradycyjne kosmetyki: kremy, balsamy, odżywki. Już kilka kropli wystarczy, aby odżywić i wygładzić cerę, a nieco większa porcja nada się do olejowania włosów. Wystarczy dodać niewielką ilość oleju arganowego do ulubionego kosmetyku, aby wzbogacić go o cenne witaminy i NNKT, poprawiając jego działanie.

PODSUMOWANIE. Bez dwóch zdań to najlepszy, naturalny, 100% organiczny, tłoczony na zimno i nierafinowany olejek arganowy. Można zastosować go na wiele sposobów zarówno na ciało, twarz, włosy, jak i rzęsy lub paznokcie.

Więcej na stronie: www.nanoil.pl/olej-arganowy