Castor Oil

 • Skuteczność - 4/10
  4/10
 • Szybkość - 3/10
  3/10
 • Składniki - 3/10
  3/10
 • Jakość - 4/10
  4/10
 • Cena - 7/10
  7/10
4.2/10

olejek do włosówWŁOSY PRZED I PO. Olejek do włosów Castor Oil Hollywood Beauty przeznaczony jest do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów, w tym osłabionych, cienkich i nadmiernie wypadających. Stosowany regularnie przyspiesza porost włosów, wzmacnia cebulki włosowe i poprawia kondycję skóry głowy. W ciągu miesiąca można zaobserwować kilkucentymetrowy wzrost pasemek. Ponadto kosmetyk nawilża, wygładza i zmiękcza włosy. Takie efekty spowodowane są działaniem składników odżywczych, które podczas aplikacji przenikają do głębszych warstw skóry i cebulek włosowych.

Co więcej, produkt ogranicza wypadanie i przetłuszczanie się włosów, zapobiega powstawaniu łupieżu i ogranicza rozdwajanie się końcówek.

Olejek do włosów Castor Oil Hollywood Beauty zawiera kilka naturalnych składników. Są to: wspomagający wzrost olejek rycynowy, nawilżający olejek jojoba, witamina E, która jest naturalnym antyoksydantem, pielęgnujący olejek szafranowy, łagodzący wyciąg z aloesu, odżywczy olejek migdałowy oraz lanolina i masło kakaowe.

STOSOWANIE. Olejek do włosów Castor Oil Hollywood Beauty to jedyny w tym zestawieniu produkt, który nakłada się nie na włosy, lecz na skórę głowy. W końcu służy do przyspieszenia wzrostu włosów; nabłyszczenie i odżywienie są efektami pośrednimi. Jak powinno stosować się ten kosmetyk? Niewielką ilość produktu wciera się w skórę głowy. Nie wolno nakładać go na włosy, ponieważ może to prowadzić do wysuszenia i pojawienia się skórnych podrażnień. Nie wolno także nanosić olejku w zbyt dużej ilości – mogłoby to spowodować przetłuszczanie się włosów i skóry głowy.

PODSUMOWANIE. Olejek do włosów Castor Oil Hollywood Beauty zamknięty jest w słoiczku o pojemności 213 gramów. Jest produktem bardzo wydajnym, ponieważ wystarcza na ponad roczną kurację. W dodatku do aplikacji używa się bardzo małej dawki kosmetyku. Olejek posiada delikatny zapach i gęstą konsystencję. Jest jednym z tych kosmetyków pielęgnujących włosy, który bardzo dobrze spełnia swoje zadania.