Orofluido

 • Skuteczność - 4/10
  4/10
 • Szybkość - 3/10
  3/10
 • Składniki - 3/10
  3/10
 • Jakość - 3/10
  3/10
 • Cena - 6/10
  6/10
3.8/10

olejek do włosówWŁOSY PRZED I PO. Olejek do włosów Orofluido przeznaczony jest do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów. Chroni pasemka i skórę głowy przed działaniem promieniowania słonecznego, niskimi temperaturami, słoną wodą morską i innymi czynnikami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego. Ponadto kosmetyk posiada działanie nawilżające, regenerujące i wzmacniające. Może być stosowany podczas zabiegów fryzjerskich, w tym podczas stylizacji włosów na gorąco (robienie loków, suszenie i prostowanie). Co więcej, kosmetyk zabezpiecza końcówki włosów przed rozdwajaniem i przesuszeniem.

Olejek posiada lekką formułę, dzięki której włosy nie są obciążone i sklejone.

Olejek do włosów Orofluido ma bardzo bogaty skład. Znajdziemy w nim: olejek arganowy, olejek papirusowy i olejek lniany. Wymienione wcześniej substancje zapewniają odżywienie i regenerację, wygładzenie i zmiękczenie oraz działanie antyoksydacyjne i ochronne. Poza tym, składniki pielęgnują nie tylko włosy, dbają także o skórę głowy i cebulki włosowe.

STOSOWANIE. Olejek do włosów Orofluido można nakładać na włosy wilgotne i suche. Wystarczy niewielka ilość kosmetyku, aby wygładzić, odżywić i nabłyszczyć pasemka. Aplikacja na mokre włosy ułatwia suszenie i rozczesywanie; natomiast nakładanie olejku na włosy suche zapobiega plątaniu, dyscyplinuje niesforne pasemka i pielęgnuje rozdwojone końcówki. Jeżeli produkt przedostanie się do oczu, należy przemyć je dużą ilością wody.

PODSUMOWANIE. Olejek do włosów Orofluido zamknięty jest w bardzo ładnej, zdobionej orientalnymi wzorami, 100 ml butelce. Kosmetyk dostępny jest także w mniejszej wersji (25 ml). Opakowanie nie posiada żadnego aplikatora; niewielką ilość kosmetyku należy wylać na dłoń. Produkt posiada ciemnożółty kolor i waniliowy aromat.