Olejek migdałowy Nanoil

 • Skuteczność - 7/10
  7/10
 • Szybkość - 4/10
  4/10
 • Składniki - 7/10
  7/10
 • Jakość - 6/10
  6/10
 • Cena - 4/10
  4/10
5.6/10

WŁOSY PRZED I PO. Olejek migdałowy najlepiej sprawdza się w pielęgnacji ciała i twarzy, ale również skutecznie działa na włosy – ma właściwości odmładzające i upiększające. Regularne stosowanie najlepszej jakości oleju migdałowego Nanoil to prosty sposób na podkreślenie pięknego koloru i blasku włosów, ich zmiękczenie i uelastycznienie. Olej migdałowy Nanoil przeznaczony jest do pielęgnacji skóry głowy (także wrażliwej) oraz włosów średnioporowatych, osłabionych, puszących się, pozbawionych blasku – choć na innych rodzajach też się sprawdzi. Ciekawostką jest, że olej migdałowy Nanoil jest naturalnym, delikatnym filtrem UV, chroniącym włosy przed słońcem.

Oczywiście nie każdy olej ze słodkich migdałów działa tak samo. Wiele zależy od jego jakości, dlatego do pielęgnacji włosów warto wybierać takie produkty jak olej migdałowy Nanoil: tłoczony na zimno, nierafinowany i 100% organiczny. Tylko ona zawiera maksimum składników odżywczych potrzebnych włosom, czyli antyoksydacyjnej witaminy E, kwasów omega-6 i omega-3, a także minerałów.

STOSOWANIE. Sposobów na zastosowanie oleju migdałowego Nanoil jest wiele. Najczęściej poleca się go do kilkugodzinnego lub całonocnego olejowania mokrych włosów, ale można go też nakładać na suche włosy i na krótszy czas np. kwadrans. Sprawdza się do olejowania skóry głowy lub jako olejkowe serum zabezpieczające końcówki. Najczęściej się go zmywa, ale z niewielkiej ilości powinien wchłaniać się we włosy, nie pozostawiając tłustej warstwy.

PODSUMOWANIE. Wśród olejków do pielęgnacji włosów olej migdałowy Nanoil jest jednym z lepszych produktów, a to za sprawą niekwestionowanej wysokiej jakości. Zawiera 100% certyfikowanego oleju ze słodkich migdałów, więc kompleksowo pielęgnuje osłabione włosy i nie tylko.

Więcej na stronie: www.nanoil.pl/olej-migdalowy