Olejek do włosów Nanoil

 • Skuteczność - 9.4/10
  9.4/10
 • Szybkość - 9.8/10
  9.8/10
 • Składniki - 9.7/10
  9.7/10
 • Jakość - 10/10
  10/10
 • Cena - 9.2/10
  9.2/10
9.6/10

olejek nanoil

WŁOSY PRZED I PO. Olejek Nanoil, w zależności od tego czy przeznaczony jest do włosów niskoporowatych, średnioporowatych, czy wysokoporowatych, skutecznie zadba o pasemka i skórę głowy każdej z nas. Dzięki niemu twoje włosy znów staną się mocniejsze, piękniejsze i zdrowsze. Już nigdy nie będziesz musiała martwić się o rozdwojone końcówki, przetłuszczającą się skórę głowy, wypadanie włosów i negatywny wpływ czynników pochodzących ze środowiska zewnętrznego. Efekty kuracji pozytywnie cię zaskoczą.

Olejek do włosów Nanoil zawiera wiele cennych składników. Zawartość każdej z wersji produktu różni się od siebie – składy zostały dobrane tak, aby jak najlepiej wypielęgnować włosy i skórę głowy. W Nanoil do włosów wysokoporowatych są: olejek migdałowy, olejek arganowy, olejek z wiesiołka, olejek z awokado, olejek marula i olejek z nasion bawełny. Nanoil do włosów średnioporowatych zawiera: olejek makadamia, olejek arganowy, olejek marula, olejek jojoba, olejek marakuja i olejek kokosowy. W olejku do włosów niskoporowatych Nanoil znajdują się: olejek z sosny syberyjskiej, olejek kokosowy, olejek arganowy, olejek rycynowy, masło Shea, olejek marakuja, olejek babassu, olejek monoi i masło cupuacu.

Oprócz roślinnych olejków każda z wersji Nanoil zawiera też: witaminy, składniki dbające o wygląd włosów, filtr przeciwsłoneczny i substancje zapobiegające wypadaniu włosów.

STOSOWANIE. Wszystkie trzy olejki Nanoil aplikuje się na suche lub mokre włosy. Możesz stosować je tak często, jak tylko chcesz. Olejek dodawaj do ulubionych maseczek lub odżywek. Wcieraj go w końcówki pasemek lub bezpośrednio w skórę głowy. Nanoil mogą stosować panowie: zaaplikowany na brodę lub wąsy na pewno świetnie je odżywi i nawilży.

PODSUMOWANIE. Świetne jest to, że dostępne są trzy wersje olejku Nanoil: do włosów niskoporowatych, średnioporowatych i wysokoporowatych. Każdy z produktów zamknięty jest w dużej 100 ml butelce. Kosmetyk jest bezbarwny; ma za to przyjemny zapach.

Więcej na stronie: http://nanoil.pl