Dove Advanced Hair

 • Skuteczność - 5/10
  5/10
 • Szybkość - 3/10
  3/10
 • Składniki - 3/10
  3/10
 • Jakość - 3/10
  3/10
 • Cena - 7/10
  7/10
4.2/10

olejek do włosówWŁOSY PRZED I PO. Olejek do włosów Dove Advanced Hair polecany jest do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Posiada działanie odżywcze, nabłyszczające i nawilżające. Dodatkowo kosmetyk regeneruje uszkodzone i przesuszone pasemka i końcówki włosów. Chroni włosy i skórę głowy przed działaniem szkodliwych promieni słonecznych, wolnych rodników i zanieczyszczeń pochodzących ze środowiska zewnętrznego. Poza tym produkt ułatwia rozczesywanie i suszenie oraz stylizację i modelowanie. Zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów.

Olejek do włosów Dove Advanced Hair zawiera między innymi: olejek makadamia, olejek kokosowy, olejek ze słodkich migdałów i olejek z pestek granatu. Zadaniem tych składników jest odżywienie, nawilżenie i pielęgnacja nie tylko włosów, lecz także skóry głowy i cebulek włosowych.

Olejek zawiera natłuszczający składnik – olej mineralny (parafinę).

STOSOWANIE. Olejek do włosów Dove Advanced Hair można stosować zarówno na suche, jak i mokre włosy. Na dłonie należy nałożyć trzy lub cztery porcje kosmetyku, a następnie wetrzeć w wilgotne włosy. Taka metoda aplikacji ułatwi rozczesywanie i przyspieszy suszenie. Produkt można także nanieść na suche włosy, by po upływie 30 minut umyć je ulubionym szamponem. Olejek zaaplikowany na pasemka wysuszone zapewni im blask i wygładzenie. Kosmetyk można także dodać do maseczki lub odżywki, wzmacniając jednocześnie działanie produktów.

PODSUMOWANIE. Olejek do włosów Dove Advanced Hair zamknięty jest w 100 ml butelce. Dozownik – pompka ułatwia każdą aplikację. Jedno opakowanie wystarcza na kilkanaście miesięcy użytkowania. Produkt posiada słodki, intensywny zapach, który na włosach utrzymuje się przez cały dzień. Olejek jest bezbarwny.