Davines Ol Oil

 • Skuteczność - 6/10
  6/10
 • Szybkość - 3/10
  3/10
 • Składniki - 4/10
  4/10
 • Jakość - 3/10
  3/10
 • Cena - 7/10
  7/10
4.6/10

olejek do włosówWŁOSY PRZED I PO. Olejek do włosów Davines OI Oil polecany jest do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Kosmetyk może być również używany do stylizacji fryzur i układania niesfornych pasemek. Dodatkowo, produkt ułatwia rozczesywanie i przyspiesza suszenie. Posiada właściwości przeciwutleniające, chroni przed działaniem wolnych rodników, promieniowaniem słonecznym, niskimi temperaturami i szkodliwymi czynnikami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego. Ponadto olejek nabłyszcza, nawilża i wygładza włosy oraz sprawia, że z każdym dniem stają się piękniejsze i zdrowsze.

Olejek do włosów Davines OI Oil zawiera substancje, które pielęgnują i odżywiają włosy oraz odpowiadają za szybsze przetransportowanie składników aktywnych. Należą do nich: olejek roucou i olejki silikonowe. Pierwszy ze składników posiada właściwości ochronne i uelastyczniające.

Natomiast substancje silikonowe pomagają składnikom odżywczym szybciej przenikać w głąb pasemek i lepiej dbać o wewnętrzną strukturę włosów.

STOSOWANIE. Wystarczy kilka kropel olejku do włosów Davines OI Oil, aby w pełni zadbać o skórę głowy i włosy. Kosmetyk należy ogrzać w dłoniach i nałożyć na wilgotne lub suche pasemka. Produkt powinno nanosić się od połowy długości włosów, więcej uwagi poświęcając rozdwojonym końcówkom. Liczba porcji olejku uzależniona jest od rodzaju skóry głowy, długości, porowatości i stopnia zniszczenia pasemek. Kosmetyk można stosować także po to, by suszenie lub rozczesywanie przebiegało sprawniej.

PODSUMOWANIE. Olejek do włosów Davines OI Oil zamknięty jest w 135 ml butelce, wyposażonej w prosty w obsłudze dozownik. Jedno opakowanie wystarcza na około dwa lata przy codziennej aplikacji. Co ciekawe, buteleczka została wykonana z przyjaznego dla środowiska tworzywa. Kosmetyk posiada jasnożółty kolor i waniliowy zapach. Bardzo szybko wchłania się, efektywniej odżywiając włosy i skórę głowy.