Loreal Mythic Oil

 • Skuteczność - 5/10
  5/10
 • Szybkość - 4/10
  4/10
 • Składniki - 5/10
  5/10
 • Jakość - 6/10
  6/10
 • Cena - 7/10
  7/10
5.4/10

olejek do włosówWŁOSY PRZED I PO. Olejek do włosów Loreal Mythic Oil przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Do jego podstawowych zadań należy odżywienie, rozświetlenie i pomoc w ułożeniu niesfornych pasemek. Co więcej, kosmetyk nie obciąża i nie skleja włosów, ponieważ ma bardzo lekką konsystencję. Pasemka są wygładzone, bardziej podatne na układanie i rozczesywanie. Ponadto podczas kuracji nabierają zdrowego połysku i miękkości. Olejek posiada również działanie termoochronne – może być stosowany podczas zabiegów fryzjerskich, takich jak prostowanie, robienie loków, suszenie. Produkt regeneruje uszkodzone końcówki i przesuszone włosy; wzmacnia także cebulki włosowe.

Olejek do włosów Loreal Mythic Oil zawiera wiele cennych składników, które odpowiadają za pielęgnację zarówno włosów, jak i skóry głowy.

W kosmetyku znajdziemy olejek z awokado i olejek z pestek winogron. Olejki te bogate są w substancje zapewniające pasemkom dogłębne odżywienie. Są to: kwasy tłuszczowe Omega – 3 i Omega – 6 oraz witaminy A, B1, B2 i D.

STOSOWANIE. Olejek do włosów Loreal Mythic Oil można stosować na dwa różne sposoby. Kosmetyk nakłada się na włosy wilgotne lub włosy suche. W pierwszym przypadku produkt ułatwia rozczesywanie i przyspiesza suszenie oraz sprawia, że pasemka stają się miękkie i przyjemne w dotyku. Natomiast nakładany na włosy suche pomaga ujarzmić niesforne kosmyki. Dodatkowo nabłyszcza oraz zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów.

PODSUMOWANIE. Olejek do włosów Loreal Mythic Oil bardzo dobrze spełnia swoje zadania. Już po jednej aplikacji widać, że pasemka są lepiej odżywione i zregenerowane. Pompka, w którą wyposażone jest opakowanie, ułatwia nakładanie olejku, a jego półpłynna konsystencja odpowiada za szybkie wchłanianie. Produkt ma bardzo ładny zapach, który długo utrzymuje się na włosach; jest bezbarwny.