Kerastase Ultime Eliksir

 • Skuteczność - 8/10
  8/10
 • Szybkość - 6/10
  6/10
 • Składniki - 8/10
  8/10
 • Jakość - 7/10
  7/10
 • Cena - 7/10
  7/10
7.2/10

olejek do włosówWŁOSY PRZED I PO. Olejek do włosów Kerastase Ultime Eliksir polecany jest do pielęgnacji każdego rodzaju włosów, w tym trudnych do ułożenia. Dzięki kosmetykowi włosy stają się zdyscyplinowane, podatne na modelowanie i łatwiejsze do rozczesania. Co więcej, produkt wygładza, nawilża i odżywia. Zabezpiecza przed działaniem szkodliwych substancji pochodzących ze środowiska zewnętrznego, promieniowania słonecznego i sztucznymi składnikami, które mogą być obecne w kosmetykach myjących. Jednak najważniejszą zaletą olejku jest to, że w widoczny sposób poprawia kondycję włosów i skóry głowy.

Przed zastosowaniem produktu pasemka były przesuszone, włosy pozbawione blasku oraz słabe i łamliwe, a cebulki włosowe niedostatecznie odżywione.

Olejek do włosów Kerastase Ultime Eliksir zawiera cztery składniki, które kompleksowo dbają o skórę głowy i włosy. A są to: olejek kukurydziany, arganowy, kameliowy i pracaxi. Wszystkie zapewniają zdrowy połysk, głębokie odżywienie, działanie antyrodnikowe i wygładzenie. Ponadto pielęgnują skórę głowy, przeciwdziałając powstawaniu łupieżu oraz przedwczesnemu siwieniu i wypadaniu włosów.

STOSOWANIE. Olejek do włosów Kerastase Ultime Eliksir możemy nałożyć na kilka różnych sposobów. Po pierwsze, kosmetyk aplikuje się przed myciem, aby usunąć produkty stylizujące włosy (żele, gumy, pianki, lakiery), a po upływie 15 minut spłukuje ulubionym szamponem. Po drugie, olejek nanosi się na włosy wilgotne po to, aby je wygładzić i nawilżyć; taka metoda aplikacji ułatwia szczotkowanie. Po trzecie, kosmetyk nakłada się na wilgotne włosy tuż przed suszeniem lub prostowaniem. W ten sposób pasemka zyskują ochronę przed gorącym powietrzem i będą podatne na układanie. I po czwarte, olejek można wcierać w końcówki włosów w celu ochrony przed rozdwajaniem.

PODSUMOWANIE. Olejek do włosów Kerastase Ultime Eliksir jest kosmetykiem uniwersalnym; bardzo dobrze spisuje się na wszystkich typach włosów. Buteleczka o pojemności 100 ml, z pompką, jest poręczna i łatwa w obsłudze; jej zawartość wystarcza na bardzo długo. Produkt ma delikatny zapach i jest bezbarwny.