Olejek rycynowy Nanoil

 • Skuteczność - 7/10
  7/10
 • Szybkość - 5/10
  5/10
 • Składniki - 8/10
  8/10
 • Jakość - 8/10
  8/10
 • Cena - 5/10
  5/10
6.6/10

WŁOSY PRZED I PO. Zdecydowanie najpopularniejszy olejek do pielęgnacji włosów to olej rycynowy, zwłaszcza taki jak Nanoil: tłoczony na zimno, nierafinowany i maksymalnie skuteczny. Doskonale dba o włosy od samych cebulek, wzmacniając je, zapobiegając nadmiernemu wypadaniu i przyspieszając ich wzrost. To najlepszy olejek na porost włosów, który warto stosować regularnie również dlatego, że zagęszcza włosy, pogrubia je, przyciemnia i nadaje im niesamowity, zdrowy blask. Dodatkowo poprawia także kondycję skóry głowy – niweluje świąd, reguluje poziom wydzielania sebum, zapobiega przetłuszczaniu i łupieżowi.

Warto wspomnieć, że w składzie olejku rycynowy Nanoil znajdziemy wyłącznie 100% certyfikowanego, tłoczonego na zimno i nierafinowanego oleju. Bez zbędnych silikonów, konserwantów i substancji zapachowych. A dzięki unikalnemu kwasowi rycynolowemu i dodatkowym składnikom odżywczym, ten produkt doskonale pielęgnuje i włosy, i skórę głowy.

STOSOWANIE. Olejek rycynowy Nanoil jest zdecydowanie gęstszy niż inne naturalne olejki, dlatego na całe włosy można nakładać go tylko w połączeniu z innymi, lżejszymi olejami. Sam olej rycynowy najlepiej wcierać w skórę głowy na 1-2 godziny lub całą noc, a następnie umyć włosy. Najlepiej rozprowadza się na mokrych włosach i skórze, ponieważ jest jednym z nielicznych olejków rozpuszczalnych w wodzie.

PODSUMOWANIE. Jeśli chodzi o olejki na porost włosów, nie ma lepszego produktu niż olej rycynowy Nanoil. To najwyższa jakość wśród tłoczonych na zimno i nierafinowanych olejów kosmetycznych.

Więcej na stronie: www.nanoil.pl/olej-rycynowy