Kemon Bellessere

 • Skuteczność - 6/10
  6/10
 • Szybkość - 6/10
  6/10
 • Składniki - 5/10
  5/10
 • Jakość - 6/10
  6/10
 • Cena - 6/10
  6/10
5.8/10

olejek do włosówWŁOSY PRZED I PO. Olejek do włosów Kemon Bellessere przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Posiada lekką formułę, dzięki czemu nie skleja i nie obciąża pasemek. Posiada działanie regenerujące, odżywcze i ochronne. Dlatego może być używany podczas stylizacji włosów gorącym powietrzem, w celu zabezpieczenia pasemek przed działaniem promieniowania słonecznego lub ochrony przed sztucznymi składnikami obecnymi w niektórych kosmetykach myjących i oczyszczających skórę głowy. Poza tym, olejek zmiękcza i nabłyszcza włosy oraz sprawia, że stają się przyjemne w dotyku.

Olejek do włosów Kemon Bellessere zawiera olejek arganowy i olejek z siemienia lnianego.

Pierwszy ze składników bogaty jest w kwasy tłuszczowe Omega – 6 i witaminę E. Substancje te mają działanie antyoksydacyjne i wzmacniające, a dodatkowo przeciwdziałają przedwczesnemu siwieniu i nadmiernemu wypadaniu włosów. Olejek z siemienia lnianego nawilża i nabłyszcza oraz sprawia, że włosy stają się sprężyste.

STOSOWANIE. Olejek do włosów Kemon Bellessere można wykorzystać w codziennej pielęgnacji jako środek regenerujący, odżywczy i upiększający. Wystarczy w dłoniach rozgrzać jedną lub dwie porcje olejku i nanieść na włosy. Większą ilość kosmetyku można wetrzeć w zniszczone końcówki. Produkt przyda się także podczas prostych zabiegów fryzjerskich, takich jak: suszenie/stylizowanie na szczotce, prostowanie, robienie loków. Nakładając olejek przed zabiegami upiększającymi i modelującymi, można zabezpieczyć pasemka przed wysuszeniem, a końcówki przed rozdwojeniem.

PODSUMOWANIE. Olejek do włosów Kemon Bellessere spełnił swoje zadanie, tzn. odżywił i odbudował zniszczone włosy. Opakowanie, 125 ml buteleczka, wyposażone jest w pompkę, dzięki czemu stosowanie jest bardzo proste. Półpłynna konsystencja ułatwia nakładanie olejku; przyczynia się także do lepszej absorpcji składników aktywnych. Kosmetyk posiada bardzo przyjemny zapach i ma jasnożółty kolor.