Khadi

 • Skuteczność - 5/10
  5/10
 • Szybkość - 4/10
  4/10
 • Składniki - 7/10
  7/10
 • Jakość - 5/10
  5/10
 • Cena - 6/10
  6/10
5.4/10

olejek do włosówWŁOSY PRZED I PO. Olejek do włosów Khadi przeznaczony jest do pielęgnacji włosów osłabionych, wypadających i łamliwych. Głównym zadaniem kosmetyku jest przyspieszenie wzrostu włosów na długość i grubość. Co więcej, produkt przeciwdziała przedwczesnemu siwieniu pasemek i nadmiernemu wypadaniu. Wzmacnia cebulki włosowe, przedłużając nieznacznie ich cykl życiowy. Pomaga w walce z łupieżem, przetłuszczaniem się skóry głowy i innymi skórnymi chorobami. Dzięki olejkowi włosy są zdrowe i mocne, a podczas kuracji pojawiają się baby hair. Ponadto, kosmetyk przyciemnia włosy, pomaga w modelowaniu, zmiękcza i nabłyszcza pasemka. Może być używany do regeneracji rozdwojonych kocówek.

Olejek do włosów Khadi zawiera mnóstwo składników odżywczych i pielęgnacyjnych.

Wśród nich znajdują się następujące olejki: sezamowy, kokosowy, rycynowy, rozmarynowy i z nasion z marchwi. W kosmetyku znajdziemy także kilka indyjskich ziół, których zadaniem jest nabłyszczenie, wzmocnienie, regeneracja i uelastycznienie włosów. Wszystkie składniki są w 100% naturalne – pochodzą z ekologicznych upraw.

STOSOWANIE. Olejek do włosów Khadi można stosować dwa lub trzy razy w tygodniu – kuracja przeprowadzona w ten sposób przyniesie najlepsze rezultaty. Kosmetyk powinno aplikować się na dwie godziny przed umyciem skóry głowy. Jedną łyżkę produktu należy wetrzeć u nasady włosów. Dodatkowo przeprowadzić można krótki masaż skóry głowy, który wzmocni cebulki i przyspieszy krążenie krwi.

PODSUMOWANIE. Olejek do włosów Khadi zamknięty jest w 100 ml buteleczce z pipetą. Aplikacja jest banalna, a do tego bardzo szybka – produkt wchłania się chwilę po nałożeniu na włosy. Kosmetyk ma jasnożółty kolor i ziołowy zapach. Opakowanie wystarcza na kilkumiesięczną kurację. Olejek nie był testowany na zwierzętach.